אימון הוליסטי​

נתחיל בסיבוב ההגה לכיוון ההחלקה...
נקשיב, ננשום ונלמד את שורשי התופעה

לאחר אבחון תודעתי ממוקד, ניצור סילבוס בריא
ונצא לדרך עוקפת MIND - דרך שלעיתים מרגישה
קצת משוגעת אך לחלוטין תשחרר לחופשי את הדעת

תארו לעצמכם מערכת יחסים שבה כל תשומת הלב ממוקדת רק בכם ובמה שאתם מבקשים לרפא ולהגשים. בהבראה שלך ובבריאה שלך. כזו היא מערכת יחסי האימון הרוחני. דרך המאפשרת למתאמן לזהות תוך זמן קצר, שינוי מהותי ומשמעותי בחיים.

בשיטת תראפיה ישירה ואותנטית, ומתוך גישה כי תחושות רגרסיביות ורגשות שליליים (כלומר רגשות שאנו שוללים), נובעים מהפחד לפגוש את עצמנו ולממש את מלוא הפוטנציאל שלנו, נחשוף את המתנות הכי גדולות שברשותנו ואת מקור הכח ליצירת מציאות חדשה.

שלושת רבדי האימון

ריפוי והבראה

תהליך של ריפוי והבראה תלוי בעיקרו ביכולתנו לאתר את "החוליה החלשה" - את המתנה שלנו. להרפות מההתנהלות האוטומטית דרכה, ולתת אמון בכח הבריאה לעזור לנו להתחיל לחיות מחדש. האימון מיועד למי שנמצא במשבר או קושי פיסי ו/או נפשי, המשפיע על התפקוד היום יומי.

יחסים וזוגיות

דימוי ובטחון עצמי נמוך, תחושת בדידות, קושי ביצירת מערכות יחסים בכלל וזוגיות בפרט, התמודדות עם קשר זוגי שאינו בריא, עכבות מיניות וכד', הם נקודות מוצא לדרך חדשה. בתהליך נכוון לבהירות ביחס לעצמנו, נבריא את הדיאלוג הפנימי, ניצור יחסים מכילים ותומכים, ונרקום תודעה בריאה.

שפע והגשמה

על מנת להגשים את יעוד חיי ולהיפתח לשפע, דרושים כח מחודש וכיוון חדש. קושי בעשיית בחירות, תחושת תקיעות, חוסר שליטה, חוסר יצירתיות וחוסר מימוש עצמי, הם תמרורים המזמינים אותנו לכוון מסלול מחדש, ולרתום את הכוחות שהושקעו בהם, ביצירת חופש פנימי, הגשמה עצמית ופתיחה לשפע.

איך מתחילים?​

נפגוש מקומות המאתגרים, המבקשים תשומת לב
נלמד תבניות המגבילות את חופש הבחירה
ונפתח לבריאה מחדש ורפואה טובה

* ליחידים ולזוגות
** אין הכרח לתאם סדרת מפגשים, ניתן לכוון רק למפגש אחד.

במהלך חמש עשרה השנים האחרונות לחיי, לאחר שינוי מהותי ומשמעותי שעברתי, התחלתי לרכוש ניסיון באבחון תודעתי ובריאת מציאות. תרגול מדיטציות יומיומי, תהליכי עומק למודעות עצמית, לימוד ושימוש במגוון רחב של שיטות תראפיה פרטנית, זוגית וקבוצתיות, הכשירו אותי להיות מלווה בריא. עם הזמן ובמורד המחילה… נולדה השיטה, נאספו הכלים והעמיקה היכולת המקצועית, לאפשר לכל המבקש לפתוח בחיים חדשים – חיים בריאים. נסו אותי.

אביב שטרית

מעוניינים בשיחת הקשבה והכוונה?