גלו את חמש הסיבות דרכן בחרתם את בן הזוג

בחירת בני זוג לחיים משותפים ויצירת תא משפחתי, אינו עניין מקרי. ל"משיכה" ול"כימיה", ישנם מספר הסברים פסיכולוגיים רציונליים. הבנת המשמעות שלהם, עשויה בראש ובראשונה לזמן לחיינו את בן הזוג המתאים והבריא לנו. מעבר לכך נוכל להשכין שלום בין הזכרי והנקבי שבנו, ונעצים את מידת הבריאות והאושר בחיים. מוכנים?!…

להלן 5 הסיבות באשר לבחירה שלנו בבן זוג מסוים

1. המשיכה לבן הזוג מזכירה לנו את המשיכה לאחד מהורינו (או מי שטיפל בנו בילדות), כדי לזכות באהבתם כלפינו ולשחזר את אהבתנו להם. באופן לא מודע, נוצרה המשיכה ע"מ שנוכל לרפא פצעי ילדות הקשורים לאותה דמות.

2. אנו בוחרים בן זוג המאפשר לנו להמשיך את אורח החיים הנוח והמוכר לנו. לעתים אף נאמין כי בכוחה של הזוגיות הזו, להעצים את תחושת הביטחון שלנו בחיים.

3. אנו נמשכים לבן זוג המשלים את אישיותנו על ידי תכונות אופי ויכולות מסוימות, הקיימות בבירור אצלו ואצלנו פחות. זאת על מנת לזכות באמונו ובתמיכתו למימוש תשוקות וחלומות שאנו מבקשים להגשים.

4. ההסבר הרביעי נגזר מהאנרגיה הזוגית שהייתה בין הורינו ולה נחשפנו בילדות. היה ונחשפנו לזוגיות בריאה ביניהם, נמשך לבני זוג שיאפשרו לנו לשחזר את אותה זוגיות מיתולוגית. כמובן שגם ההפך הוא נכון…

5. אנו מזמנים לחיינו בן זוג שיאפשר לנו ליצור ולספק לילדנו תא משפחתי בריא ואנרגיה הורית מכילה ותומכת. לרוב מבוסס האידאל על הילדות שאנו חווינו בבית הורינו. ושוב, גם ההפך הוא נכון…

הבנת סיבות אלו לעומק ויצירת בהירות באשר להשפעתן הייחודיות עלינו, מסבירות מדוע אנו ממגנטים לחיינו שוב ושוב את אותם בני הזוג, ומדוע אנו בוחרים לבסס לאורך שנים, קשר זוגי מסוים על פני קשרים אחרים. מעבר לזה, עשויות ההבנות הללו לרפא את שורשי התודעה שלנו, ולסלול את הדרך לאחדות פנימית ואהבה עצמית.

בסופ"ש הבא מתקיימת סדנת "התהוות – מערכות יחסים" ואני מזמין אתכם גברים ונשים, להצטרף אלי ולצוות "דרך האהבה" לתהליך מרפא ומעצים, ולסופ"ש משנה חיים.

ברוכים הבאים ♥ אביב והצוות

אהבתם? העבירו את זה הלאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp