שדה לא חרוש

התמונה הזו צולמה אמש, לאחר שביום חמישי עברתי ניתוח בקע דו-מפשעתי. שבר שככל הנראה נגרם מהרמת משא כבד, כששחררתי את הבית במרכז ועברתי לפרדס חנה. התבוננות עמוקה יותר, גילתה לי כמה אני עדיין סוחב על עצמי ולא מוכן לשחרר ולהרפות. מתנה גדולה קבלתי, אותה אדייק בפסקה הבאה. נושם להרגשה. תודה… הניתוח עבר בשלום אך נותרתי עם כאבי תופת באזור הבטן התחתונה. תחושה שעדיין תקועה לי סכין חדה במקלעת השמש – מרכז העוצמה שלי והמקום ממנו אני פורץ דרך בשדות לא חרושים.

אז למה חשוב לי לעלות את הפוסט הזה דווקא עכשיו, בלב הקושי? משום שהיום מתקיימת הליכת מלאכים גדולההה לפתיחת 2017 בת"א. הליכה שלמרות שעד אמש חשבתי שאנחה… ככל הנראה שלא הייתי אמור להנחות מלכתחילה. ההסכמה להיות נוכח במקום בו גופי נמצא כרגע, וההפנמה כי הבחירה הבריאה היא להרפות מהכל, הן אתגר עצום עבורי – אך מכיוון שבלב הקושי, שוכנת ההזדמנות… הן גם מתנה ענקית לבריאות שלי. זוהי הדרך אותה אני לומד ומלמד כבר 12 שנים, זוהי פריצת דרך בשדה לא חרוש… וזהו השחרור והריפוי אותו אני מבקש ונותן לעצמי ביום הזה.

.

מי שתנחה את צוות "דרך האהבה" והמשתתפים הערב, בהליכת המלאכים, זו הקוסמת שנמצאת בתמונה משמאלי, אסתי מזרחי. אז ראשית, תודה שהיית לצדי 3 ימים, באחד הרגעים המאתגרים בחיי – זו בעיני, אהבה בכל תנאי! ומכיוון שזו בדיוק גם מהותה של הליכת המלאכים!! את הנשמה הבריאה לתפקיד. כל שנותר לי לכתוב לך, הוא שתהני מכל רגע ולא לשכוח לנשום…

מאחל למשתתפים להסכים לקבל ממך את מתנת האהבה שהענקת לי. מאחל לצוות לתת בך אמון מלא, שתובילי אותם על כנפי החיים. מאחל לי רפואה שלמה דרך ההליכה הזו – שלחו לי בבקשה אור ואהבה לבריאות. ומאחל לך אסתי, להרגיש את קשת הרגשות השמימיים, שאני חווה בכל הנחייה של הליכת מלאכים.

ומי שהגיע עד כאן וטרם הפנים מה הוא עושה הערב – זהו הקישור להליכת המלאכים

תודה מכל הלב. שנה אזרחית בריאה. תיהנו מלא! אביב

אהבתם? העבירו את זה הלאה