סוד ההבראה והבריאה שלי

שבועיים עברו מהניתוח שעשיתי, עקב הרמת משא כבד בעת מעבר הדירה לפרדס חנה, והדרך הייתה ועודנה מאתגרת ומפתיעה. במהלכה הצטרף לכאב הפיזי, אודותיו שיתפתי בחוצות הפייסבוק. אתגר נוסף ולגמרי לא מובן מאליו: הסכמה להיות מחובק ולהרגיש אהוב. זאת מבלי לחבק בחזרה או להודות באופן אוטומטי למשפחה והחברים, כפי שאולי הייתי עושה בעבר הרחוק.

מעבר למאות צינורות של ריפוי ואהבה, שתרמו רבות לבריאות שלי ואפשרו לי להרגיש ששבים אלי כוחותיי ואני קם על רגלי… קבלתי במתנה שיעור שהבהיר לי, כמה לא מובן מאליו להסכים רק לקבל! כן, כן, לקבל ולתת לעצמי – כשזהו הדבר הבריא.

ברגע שנפל האסימון שעלי להיות ברגעים הללו, קודם כל בשביל עצמי, הסכמתי להתמסר לחוויית הריפוי במלואה. בחרתי להיות מחובק, להקשיב ולקרוא בקפידה כל שנאמר ונכתב עבורי, והקדשתי את כל תשומת הלב לשפע האהבה המבקשת להיכנס פנימה.

הרגע הגיע והיום אני אומר בלב שלם!
תודה גדולה לכם, על שנתתם לי את מתנת הרפואה הטובה
ותודה גדולה לי, על שהסכמתי לקבלה במלואה

שחרור הכוחות הזכריים מהצורך להגיב באופן אוטומטי, אפשרו לגוף שלי להשתמש בהם למטרת הריפוי. העצמת הכוחות הנקביים אפשרה לי לחוות ריפוי עמוק ושורשי, ולהיפתח בימים האחרונים מתנועה של הבראה, לתחילתה של בריאה מחדש.

מודעות לאיכויות הזכרי והנקבי, הבנת תפקידן בחיינו, ושימוש בהן לבריאות – היא דרך חיים פוטנציאלית הקיימת בכל אחת ואחד מאתנו. יצירת זוגיות בריאה ביניהן, היא המפתח להבריא ולברוא מחדש את כל מערכות היחסים בחיים שלנו ואת הזוגיות בפרט.

בדיוק לשם כך נוצרה סדנת "התהוות – מערכות יחסים", כאשר בקשתי ללמוד את סוד הבריאה שבין אדם וחווה, היין והיאנג, שיווה ושאקטי… וזהו גם לב ליבו של הסופ"ש הקרוב שלנו והמחזור ה- 10 של "זוגיות בריאה". אני מזמין אתכם להצטרף אלי ולצוות דרך האהבה, למסע חוויתי, מעמיק ומרתק. לפתח מודעות לשתי האנרגיות המהותיות ביותר הקיימות בנו, ליצור ביחד זוגיות בריאה! להשכין שלום בבית ולהיפתח לאהבת אמת.

בברכת בריאות, שמחה ואושר
אביב

אהבתם? העבירו את זה הלאה