מוצרים משלימים​

Lovetao store

לסדנאות, טיפולים, מדיטציות ופסטיבלים​

כל המוצרים ניתנים לאיסוף עצמי או שילוח​

ערכת אושו זן טארוט מקורית!

ערכת הקלפים המרהיבים והמקוריים באנגלית. כלי עוצמתי לשינוי תודעתי.

הערכה כוללת: 79 קלפים מרהיבים ביופיים (12 מערכי פתיחה שונים), ו- 192 עמודי צבע בחוברת הסברים מפורטת, המאפשרת לנו ללמוד את הקלפים ולהשתמש בהם, בשפת זן הפשוטה והישירה, ללא צורך בידע קודם או ניסיון. ניתן להשתמש בערכה כמשחק חברתי, כאמצעי התבוננות או אפילו כמסר יומי בכל בוקר.

מחיר: 290 245 ₪
איסוף עצמי מרה"ע – 0 ₪
משלוח בדואר רשום – 29 ₪
משלוח בדואר אקספרס 2 ימי עסקים – 99 ₪
*מצאתם את הערכה המקורית במחיר נמוך יותר?
כתבו לנו ונשתדל להיות כדאיים יותר.

קלפי אושו זן טארוט, נוצרו בהשפעת תורת הזן והפילוסופיה של המורה הרוחני אושו, לפיה לכל אדם יש אפשרות לצאת לחירות מאשליית האגו ולהגיע להארה, ולשם כך על האדם להתמקד ב "כאן ועכשיו". קלפי הזן טארוט, מאפשרים לנו להבין את ה "כאן ועכשיו" דרך חכמת הזן, לפיה אירועים בעולם שבחוץ, משקפים באופן מדויק את עולמנו הפנימי – המחשבות, הרגשות והתחושות. מכיוון שתדרים אלו בנפש האדם אינם ברורים לנו, מכוונים אותנו הקלפים למקומות המבקשים את תשומת ליבנו, כדי שנוכל לגלות הבנה חדשה בנוגע לחיינו. כל קלף שנבחר, הוא השתקפות ישירה של מה שלפעמים איננו יכולים לראות, או איננו רוצים להכיר בו, לכן ערכת הקלפים היא למעשה קופסת קסמים עבור הנפש – כל מסר שנקבל, הוא פנס המאיר בחושך ומאפשר לצעוד את החיים במודעות ובהירות.

*בדומה לטארוט המסורתי: 22 קלפי הסדרה הראשית (הארקנה הבכירה), מייצגים את הנושאים המרכזיים והטיפוסיים של המסע הרוחני האנושי. 56 קלפים מחולקים ל 4 סדרות משניות, המייצגות את ארבע היסודות בטבע (4 האלמנטים). סדרת המים משקפת את הרגשות שלנו (גביעים), סדרת האש משקפת את העשייה בחיינו (מטות), סדרת העננים משקפת את המחשבות שלנו, (חרבות) וסדרת הקשתות/האדמה משקפת את היציבות והבית שלנו (מטבעות). בשונה מקלפי הטארוט המסורתיים, כוללים הקלפים את קלף המאסטר, המייצג את עזיבת הנתיב המעגלי-חזרתי, לעבר נתיב ההתעלות-הספירלי.

T שירט - דרך האהבה

הדפס גב מלא + כיס קדמי
צבע החולצה לבן, צבע ההדפס סגול
מידות 18, S ,M ,L ,XL ,XXL

מחיר: 50 ₪
משלוח בדואר רשום 29 ₪
איסוף עצמי מאזור המרכז 0 ₪

קפוצ'ון - דרך האהבה

הדפס גב מלא
צבעים כחול נייבי / אפור מלאנז'
מידות S ,M ,L ,XL ,XXL

מחיר: 95 ₪
משלוח בדואר רשום 29 ₪
איסוף עצמי מאזור המרכז 0 ₪

שנחזור אליך לרכישה?