תופעה ושמה התהוות

מה אני בסך הכל רוצה בחיים האלו? לשמוח, לצחוק, ליצור, לנוח, להיות חופשי, לאהוב ולהרגיש נאהב בחזרה… פשוט מאוד. אז זהו שלא! איכשהו רשימת המשאלות הזו, אינה פשוטה ליישום כפי שאולי היה בעבר. הרצונות הכי כנים שלי הסתבכו במציאות מאתגרת, בין המווון מחשבות ורגשות שלפעמים בא לי לסלק ודי! אז מה עושים?..

בשלב הראשון אני מבין ומרגיש שאפשר גם אחרת, באמצעות מקום, חברה ותהליך חדש, המאפשרים לי לחוות את החיים בהם אני באמת בוחר. אני יוצא לכמה ימים מגדרות האני שלי, ומסכים ללכת אל הלא נודע…

כאשר אני רואה שאפשר לחיות בריא, שמח ומאושר יותר ויותר… אני יוצא למסע קניות בו אני רוכש כלים חדשים לריפוי והגשמה. כלים שיחדרו את השריון שפיתחתי לאורך השנים ויעזרו לי להרגיש שהכל בסדר, גם ברגעים הקשים. בשפה פשוטה יותר, אני מוצא דרך לחבר את ה "אני החדש שלי" למציאות חיי היומיומית. איך זה קורה?..

טוב ששאלתם, זהו שלב מעניין! למה מעניין? משום שאין כאן מתכון סודי המסביר לי מה עלי לעשות ואיך עלי לעשות זאת, ולא… אי אפשר ללמוד מניסיונם של אחרים, אלא שמעצם ההבנה כי אלו הם חיי ואני האחראי היחיד עליהם, כבר הפכתי להיות מעורב בבריאה שלהם ושלי כאחד.

מפה כל שנותר לי, הוא להתמיד ולבקר במכון הכושר של החיים, הלא הוא ה "כאן ועכשיו", או "לב ההוויה". להיות קשוב למי שאני לנוכח חווית המציאות, ולעשות את הבחירה הבריאה לי באמת, בכל רגע ורגע.

.

זהו זה חברים, לחיות חיים בריאים, שמחים ומאושרים – זה פשוט וקל ליישום. שיהיה גם לכם בהצלחה 🙂 ואם מרגיש לכם לקבל עזרה, אמליץ על מקום, חברה ותהליך, המאפשרים לי לחוות את החיים בהם אני בוחר. לצאת לכמה ימים מגדרות האני וללכת אל הלא נודע… למקום קוראים: "אשרם במדבר", ולתהליך: "התהוות – לידה מחדש".

אהבתם? העבירו את זה הלאה