גלו את חמש הסיבות דרכן בחרתם את בן הזוג

בחירת בני זוג לחיים משותפים ויצירת תא משפחתי, אינה עניין מקרי. ל "משיכה" ול "כימיה", ישנה מספר הסברים פסיכולוגיים רציונאליים. הבנת המשמעות שלהם, עשויה בראש ובראשונה לזמן לחיינו את בן הזוג המתאים והבריא לנו. מעבר לכך נוכל להשכין שלום בין הזכרי והנקבי שבנו, וכך נחזק, כן כן… את מידת הבריאות בחיים שלנו.

להלן 5 הסיבות באשר לבחירה שלנו בבן זוג מסוים

1. בראש ובראשונה מזכירה לנו המשיכה לבן הזוג, את המשיכה לאחד מהורינו, או למי שטיפל בנו בילדות. בפועל היא נוצרה כדי שנוכל לרפא פצעי ילדות הקשורים לאותה הדמות, באמצעות שחזור אהבתינו אליה והאפשרות לזכות באהבתה כלפינו.

2. אנו בוחרים בן זוג המאפשר לנו להמשיך את אורח החיים הנוח והמוכר לנו. יתרה מכך, לעתים נאמין כי בכוחה של הזוגיות הזו, להעצים את תחושת הביטחון והנוכחות שלנו בחיים.

3. אנו נמשכים לבן זוג המוסיף ומשלים את אישיותנו, ע"י תכונות אופי ויכולות הקיימות אצלו ופחות אצלנו. זאת על מנת לזכות בעזרתו ובתמיכתו למימוש התשוקות והחלומות שלנו.

4. ההסבר הרביעי על שני צדדיו, נגזר מהאנרגיה הזוגית שהייתה בין הורינו ולה נחשפנו בילדות. היה ונחשפנו לזוגיות בריאה בין ההורים, נמשך לבני זוג שיאפשרו לנו לשחזר את אותה זוגיות מיתולוגית. כמובן שגם ההפך הוא נכון…

5. אנו מזמנים לחיינו בן זוג שיאפשר לנו ליצור ולספק לילדנו תא משפחתי בריא ואנרגיה הורית מכילה ותומכת. לרוב מבוסס האידאל על הילדות שאנו חווינו בבית הורינו ולחילופין על הילדות שלא חווינו והיינו רוצים לחוות.

הבנת סיבות אלו לעומק ויצירת בהירות באשר להשפעתן הייחודיות עלינו, מסבירות מדוע אנו ממגנטים לחיינו שוב ושוב את אותם בני הזוג, ומדוע אנו בוחרים לבסס לאורך שנים, קשר זוגי מסוים על פני קשרים אחרים. חקירת הנסיבות הללו בהקשר האישי ובמרחב מכיל ותומך, מאפשרת להבריא את התודעה, ולברוא את החיים דרך האהבה. אהבה עצמית ואהבה זוגית כאחד.

בסופ"ש וולנטיין 2022 מתקיימת בקיסריה, סדנת התהוות – מערכות יחסים ואני מזמין אתכם גברים ונשים, להצטרף אלינו לתהליך מרפא ומעצים, בסופ"ש משנה חיים.

ברוכים הבאים ♥ אביב והצוות

אהבתם? העבירו את זה הלאה