רופא העתיד

"רופא העתיד לא יתבסס על מתן תרופות, אלא יטפח במטופליו אכפתיות למשמעות הקיום, לתזונת האדם ולמכלול הגורמים המעודדים בריאות" תומאס אדיסון.

ומה בתכלס עושים?! הכל צפוי, והרשות נתונה. מרחיבים את חופש הבחירה. לצד מיני תרופות וחיסונים, ניתן למוסס את הפחד מכל גורל אכזר, באמצעות מפגש איתו פנים אל פנים. וויתור על חסינות כלשהי כמו גם על שיכוך הכאבים, הן מתנות גדולות שביכולתנו להעניק לעצמנו.

ברגע שאנו מסכימים לדומם מנועים, להאט את הקצב ולפגוש באותנטיות ואמון טוטאלי! את מה שהכי מבקש מאתנו תשומת לב, כל חוויה מודחקת שעד כה נמנענו מלהרגיש ולחוש, והזינה את היעדר החסינות, עולה לפני השטח והופכת נוכחת יותר.

 

.

להישאר במצב הזה, מבלי לברוח ממנו, לנסות לפתור אותו, או לקוות לעתיד וורוד יותר, ובמקום זאת לפתח מיומנות להתמסר לקיים בי, להתבונן לפחד בעיניים, להניח לכל רגש שעולה לחדור למרכז הלב, להסכים להיות עירום ועריה "בעיצומו של הכאוס", וללמוד שפה חדשה… זהו הנתיב של לוחם האור וזוהי הדרך לחיים בריאים. אני קורא לה "דרך האהבה".

ביום שלישי אנחנו מקיימים בחוות טבע האדם (גן עדן לגמרי), ערב פתוח ל מחזור 30 דרך האהבה – Mastering, החושפת נתיב המראה אישי לריפוי והגשמה, ומאפשרת "לרפואת העתיד" להפוך לדרך חיים.

למי שטרם מכיר, סדנת המאסטרים עצמה היא תהליך חוויתי ליציאה ממצב של "התגלגלות" למצב של יצירה אחראית – של בריאה. מכאן זוהי דרך המכשירה אותנו להיות המרפא הבריא ביותר עבור עצמנו – גוף, נפש, רוח.

אהבתם? העבירו את זה הלאה