פחד VS אהבה

כל אדם המבקש לחיות חיים בריאים, שמחים ומאושרים, יפגוש במוקדם או במאוחר את הפחד. למרות שהמפגש עמו הוא תגובה טבעית ובריאה של התקרבות לאמת, בוחרים רבים מאתנו ברגע המפגש, לנקוט בכל דרך מילוט אפשרית. ניסיון לשמר את המוכר והידוע, חומריות שלוחת רסן, התמכרויות ודרכים יצירתיות נוספות שפיתחנו, נועדו להסיח את דעתנו מהמפגש "המסוכן והכואב", ולתמרן את המצב כך שנצא ממנו יפה, בהרגשה של מנצחים, שלכאורה שולטים היטב בעצמם ובמציאות.

הפוך גוטה, הפוך!

הדרך היחידה והבריאה למוסס את הפחד, היא לפגוש אותו פנים אל פנים. חיסול הציפייה לתרופה משכחת כאבים, הוא מתנה גדולה שביכולתנו להעניק לעצמנו. כאשר אנו מסכימים לדומם מנועים, להאט את הקצב ולפגוש באותנטיות את מה שמבקש מאתנו תשומת לב, כל הרגשה מודחקת שעד כה נמנענו מלהרגיש והזינה את הפחד, עולה לפני השטח והופכת נוכחת יותר.

להישאר במצב הזה, מבלי לברוח ממנו, להדחיק אותו, לחפש עוד פתרון, או לקוות לעתיד וורוד יותר, ובמקום זאת לפתח מיומנות להתמסר לקיים בי, להתבונן לפחד בעיניים, להניח לכל רגש שעולה לחדור למרכז הלב, ולהסכים פשוט להיות בעיצומו של הכאוס… זהו הנתיב של לוחם האור וזוהי הדרך לחיים בריאים, שמחים ומאושרים! אנו קוראים לה "דרך האהבה".

הערב 12/4/16 מתקיים ערב מבוא חוויתי למחזור 18 של סדנת המאסטרים, המזמינה אותנו למסע חסר פשרות לבריאות, שמחה ואושר!

בחירות בריאות:) אביב והצוות

אהבתם? העבירו את זה הלאה