והפכת לרעך כמוך

האנושות נפרדת מהטבע! האנושות מעל הטבע! אנחנו חכמים יותר, עשירים יותר וחזקים יותר! והרי לנו הנפרדות, האשליה והסבל.

ממשלה היא מראה של העם. היא שיקוף מדויק למי שאנו בוחרים להיות. במקום להשקיע אנרגיות לא בריאות בהתנגדות ובנפרדות, בחרו בעד מה אתם, היו בעד ובחרו לצעוד רק עם מי שבעד. כך משנים הנהגה. רק שינוי הנהג הפנימי יביא לשינוי ה(ה)נהג(ה) החיצוני/ת. השלום מתחיל בתוכי אינה עוד סיסמא, אלא דרך הטבע למהפיכה בריאה!

מהפיכה בריאה מתחילה בקבלת המציאות כפי שהיא כפתח לשינוי. מהפיכה בריאה היא ללמוד לקחת אחריות מלאה על מצבי הרגשי/נפשי (מבלי להאשים אף אחד, גם לא את עצמי).

מהפיכה בריאה היא להסכים לחדול לראות את טובתי הנפרדת על פני האחר, ולבחור לראות את טובת הכלל. את היותי חלק בלתי נפרד ממארג הכלל. את היותי משפיע ומושפע כאחד, מכל היש והאין.

מהפיכה בריאה היא כזו המכירה בכל מציאות כמורה לחיים. היא להתבונן לילדינו בעיניים ולגדול עימם (במקום לגדל אותם), ללמוד איתם (במקום ללמד אותם).

מהפיכה בריאה נעשית ביחד! היא כזו המכירה באחדות ושיתוף פעולה כדרך חיים בריאה – זהו טבענו, זהו הגנום הטבוע בדי.אן.אי שלנו.

מהפיכה בריאה היא הזמנה להשתמש בכישרון הייחודי שלי כדי ליצור עולם טוב יותר – לא דרך מעשה גדול!!! אלא דרך המווון מעשים קטנים כל רגע ורגע .

מהפיכה בריאה מזמינה אותי לוותר על העודפים שלי, טרם אני מבקש עוד ועוד. כך מתקיימת הרמוניה בטבע. מסביבנו תמיד נמצאים כאלה המוכנים לעזור לנו "לרדת במשקל". לחיות בריא יותר. אם נרגיש ונשכיל לבחור, לראות ולקבל את המתנה הממתינה לנו אצלם, או אז אנו בדרך של "ואהבת לרעך כמוך".

בדרך זו, מזמינה אותי מהפיכה בריאה, לא רק להיות מאושר, אלא להרגיש מאושר.

כולנו כאחד. אמן.

אהבתם? העבירו את זה הלאה