התרופה היא אחדות

אדם שפותח בית ספר, סוגר בית סוהר" לימד ויקטור הוגו וככל הנראה התכוון לבית סוהר עם המון בטון וברזל. אבל יש עוד אחד, כזה שלפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו בתוכו, ככה פתאום, באמצע החיים.

בדיוק מסיבה זו לפני 10 וקצת שנים, הקמתי בתמיכת חברים טובים ודרך האהבה… את האשרם בעיר, בגבעתיים (אשרם הוא בית ספר בסנסקריט).

האשרם היה בצפר שמלמד את מה שבריא, את מה ששכחו ללמד את חלקנו בילדות – את הדרך את עצמנו ללמוד! את הדרך לפגוש, להכיר, לחוות, להתנסות, להתבונן, להקשיב, להשתחרר לחופשי מהסיפורים שמספרים לי ובעיקר מאלה שאני מספר לעצמי. ואז לאט לאט… לאהוב יותר ובכל תנאי, את מה שיש ואת עצמי. לאהוב יותר ויותר את העולם ואותי.

 
.

מאז ועד היום הספיק האשרם להסגר ודרך האהבה שהייתה מהיסודות הבריאים שלו, נפתחה לעולם והתרחבה. היום כל כך לא מובן מאליו להרגיש שיש פה בית, משפחה, מלא יחד, הקשבה ועזרה, המווון מגע מרפא מלב אל לב, חיבוקים אותנטיים שכל כך בריאים במיוחד כשרחוקים, דרך מקצועית ומדויקת ואהבה, ים של אהבה. אה כן, יש גם סדנאות 🙂

אז למה אני מספר לכם את זה?

בשעה שנקודת התורפה היא נפרדות, התרופה היא אחדות. בקיצור בואו לטעום ממה שיש לנו להציע הערב. פתחנו נכון לעכשיו את המפגשים לכל דכפין. איפה? ברגוע בבית שלך, בשעה 19:30. מומלץ להיכנס לפני להיכרות ומינגלינג… תפגשו שם את צוות מחזור 27 של סדנת המאסטרים ואותי, ואולי… מי יודע, עוד כמה חברים.

אהבה בכל תנאי!

אביב והצוות

אהבתם? העבירו את זה הלאה