הנשמה מתפתחת דרך החסרה

ששש… אל תגלו לאף אחד… המדיטציה היא פשוט אסון!

היא גורמת למיינד שלך לשקוט ולאבד את זהותו ותכליתו.

אט, אט היא תשנה את דעתך על עצמך ועל העולם כולו.

המדיטציה מובילה את המיינד לאבדן שליטה והתאבדות.

בעוד שהרצון של המיינד להתמלא, המדיטציה מרוקנת אותו.

זו הסיבה שחלקים בך אינם משתוקקים לתרגל מדיטציה.

הם מודעים לסכנה הנלווית ל- "מדיטציה כדרך חיים".

ערים לשלושת השלבים של אבדן הזהות והתכנית לחיים.

מה כל כך מוציא אותו משלוותו ומאזור הנוחות שלו?

 

.

נדייק את שלושת שלבי המדיטציה:

1. בשלב הראשון של התרגול עולה בנו הקריאה לספק צרכים הישרדותיים וארציים, כגון: לקום ולעשות פיפי, להיזכר ששכחתי לתת אוכל לכלב וכמובן… לזכור לקנות חלב לנס קפה של מחר.

2. בשלב השני של התרגול מגיעה הרגיעה וההרפיה ומתעוררת הקשבה לצרכים העמוקים יותר של הרגש והנפש פנימה, כגון: התבוננות על מערכות היחסים ומפגש עם רגשות מודחקים.

3. בשלב השלישי מגיעה הריקות. אותו "איום גדול" עבור המיינד ו "אסון קיומי" שיש להרחיקו מהחיים ומעצמי, כי בשלב זה אני "נאלץ" לוותר על התבנית שלי ועל חלקים מהחיים שתכננתי עבורי.

שלושת השלבים ובייחוד השלישי, מסבירים מדוע נדלקות נורות אזהרה רבות כל כך לנוכח האפשרות שתתחיל לתרגל מדיטציה. הבנה זו עשויה ליצור את השינוי כמו גם את ההסכמה לצאת לדרך חדשה.

הנשמה מתפתחת דרך החסרה ולא דרך הוספה, אינה עוד סיסמא. אותה ריקות, אותו שקט, הם הממלאים את הנשמה. הם הפותחים את הלב והופכים את המדיטציה מאסון – למתנה. זו הסיבה שהמדיטציה מכונה בתורות רבות "מוות קטן". דרכה אפשר שנקבל את "מתנת הלידה" בעודנו בחיים.

אפשר לראות את המתנה גם כריסטרט למערכת ההפעלה של החיים. להתמסר לבריאה! להרגיש בבית עם אלהים, ולהתחיל בחיים חדשים, חיים בריאים.

מדיטציה היא דרך המובילה למקור החיים. מעבר לארציות ולגשמיות, מעבר לסיבה ולתוצאה, שוכנת אחדות הכל. כאן כל הצרכים שלי כבר מסופקים, כאן שוכנת ה-אהבה. מכאן היא יכולה, אם נבחר, להיות לדרך חיים…

מדיטציה היא אחת התנועות הבריאות והמשמעותיות שאנחנו לומדים ומתרגלים בסדנת המאסטרים. אפשר לנסות בבית ואפשר להצטרף אלינו. עכשיו 💗

אהבתם? העבירו את זה הלאה