הכל לטובה?! נו באמת

איך יכול להיות שהכל לטובה? הרי אי  אפשר לפתוח טלויזיה (מי שעדיין מחזיק באחת…) או לקיים שיחה מבלי לגעת ביוקר המחייה, באלימות הגואה, בחשש ממלחמה ועוד היד נטויה. כל אחד מאתנו יכול להרגיש בעצם ההתעסקות במציאות הזו, ממש, אבל ממש לא טוב! אז מה הועילו חכמינו בתקנתם? ננסה להשיב…

כל מפגש עם המציאות נשפט בשתי עיננו דרך ערכים של טוב ורע. הערכים הללו אינדיבידואליים ונמצאים במצב של שינוי תמידי. הרגשה רעה היא דרכו של הטבע לאותת לנו כי משהו במערך האמונות וההתניות שלנו אל מול המציאות הנוכחית, אינו מתקבל על הדעת ולכן גם אינו בריא. עם זאת מכאן גם נגזרת הקבלה העצמית כדרך בריאה לחיים, ועמה ההבנה כי ההרגשה הרעה הגיעה במטרה לשרת ולהיטיב עמנו.

.
 .
אז מה עושים? בשתי מילים: קבלה ונתינה. בקצת יותר: שואפים פנימה ומקבלים את המציאות בדיוק כפי שהיא, ובאותה נשימה, נושפים החוצה ונותנים לעצמנו מתנה – חיים בריאים יותר! חברים, לא רק שאין פה סתירה, אלא שזוהי דרך הטבע לריפוי והגשמה.
.
איך לומדים ומתחילים לחיות ככה? אז במקרה… לפני 9 שנים נולדה סדנת המאסטרים של דרך האהבה, העוסקת גם ובדיוק בנושאים הללו. זוהי אקדמיה חוויתית לחיי אושר, בריאות ואהבה. ביום שלישי 11/11/14 מתקיים באשרם בעיר, ערב מבוא המזמין להצטרף לקבוצה שלנו (נותרו מקומות אחרונים).
.
מוזמנים להתקשר לפרטים והרשמה. אביב

אהבתם? העבירו את זה הלאה