הבית הוא היכן שהלב נמצא

דמיינו שאתם מוותרים על דירת המגורים שלכם, יוצאים למסע "בלי קירות" ובוחנים מחדש את ההגדרות למהות הנקראת "בית" ו… "משפחה". זה בדיוק מה שאני עושה בחודש וחצי האחרון לחיי. לפני כחודשיים בסשן הוויז'ן קואסט של סופ"ש "התהוות", הגעתי להכרה ששחרור דירת המגורים שלי ויציאה למסע בין דירות חברים, משפחה, פסטיבלים ועד מזרון בחוף הים (לפעמים עם הגוזלות ולפעמים לבד) – תהייה הבחירה הבריאה עבורי. השתגעתי? קצת, כמו תמיד…
במהלך הדרך נחשפתי למפגשים עמוקים, חלקם ביוזמתי וחלקם זימן לי היקום, חלקם חדשים וחלקם עם מכרים וותיקים, מפגשים המשנים לי את פני המציאות הפנימית והחיצונית כאחד. בכל צעד בדרך, שלעתים קלה ונעימה, ולעתים מאתגרת מאוד, אני מרגיש שתפיסת ה "בית" שלי מבקשת תשומת לב ורענון. מכאן אני אומר בלב שלם, כי היום אני עושה את מסע השיבה, לבית הבריא שלי.
.
.
אז מהי השורה התחתונה? באשרם בעיר הייתה תמונה שעליה רשום "הבית הוא היכן שהלב נמצא". כמה פשוט ככה נכון. גם אם המסע הספציפי הזה לא מתאים לכם באופן אישי, ממליץ כמו תמיד, לעשות בדק בית, להושיט יד לפחד, ולבחור לעשות את השינוי הבריא – כאן ועכשיו. ובנימה אישית… אני מודה מעומק הלב לכל מי שמלווה אותי במסע החיים בשבועות האחרונים ופותח עבורי את דלתות הלב והבית. תודה, תודה, תודה!

אהבתם? העבירו את זה הלאה