בשפיות זמנית

עכשיו אני כאן. בשלישי שעבר החלטתי ולמחרת, לאחר שלוש וחצי שעות נסיעה, אני פה.
.
יצאתי מהרכב ופסעתי לכיוון חדר האוכל. פתחתי את הדלת ואחד מחברי הטובים, נקרא לו "שין", קם לעברי, הסתכל לי בעיניים וחיבק אותי. כעבור חצי שעה נפגשנו שוב. "לא אשאל אותך למה אתה נראה כמו מישהו שעבר עליו טרקטור וחזר, אבל אתה נראה כמו משהו שעבר עליו טרקטור וחזר". אמר והוסיף: "אשמח לארח אותך כאן, אביב. אמור לי מה אתה צריך ואיך אני יכול לעזור לך".
.
דמעות זולגות מאחורי המשקפיים. ברגע הבא אני עם ליטר מים בדרך לשומקום. מזהה הר במרחק 5 ק"מ. כמו חייל ומפקד נחוש, אני בוחר לכבוש אותו. מחשבות ורגשות משתוללות בתוכי. ערב רב של קולות. זה רק אני, אבא שמיים ואמא אדמה. מותר לצעוווווווק. מותר להשתגעגע. איך הגעתי לכאן ומה עלי לעבור על מנת לצאת מכאן בריא יותר וחזק יותר? רק אלוהים יודע. כובש את ההר בדמעות ובראשו מוצא… כמה צפוי, את עצמי, אדמה ושמיים. כנראה שחיכינו לי כאן מאז ומתמיד. שעת שקיעה. 5 ק"מ בדרך חזרה. הרגשה צלולה יותר. כלום לא מעניין אותי. לילה טוב ליום רביעי.
.
מתעורר. ואללה ישנתי טוב. הרגשה מהעבר. פוגש את "עין". חבר טוב. חיבוק. "עד מתי אתה כאן?" שלושה, ארבעה ימים, עניתי. תישאר שבוע, נראה שאתה צריך את זה. דמעות. הפעם בלי משקפיים. מתיישב מול לול תרנגולים. יש פה גם צפורים, עיזים, כבשה וחמור. יש עוד. עף בדמיון. מרגיש לא נורמלי. תמיד ידעתי, אבל הפעם ממש, ממש הרגשתי. זה כאילו שמישהו שם אותי פה ואומר לי "הנה חיות. תראה חיות. איך זה מרגיש לך אביב?" בא לי לתת לו אגרוף! אבל רק אני פה. מקלחת קרה. בריכה. צולל. צוחק עד שמטוס מפלח את הצחוק. עד שאני צוחק?! וואט דה פאק??? לילה לא משהו ליום חמישי.
.
מתעורר(???) בתחושה ששום דבר לא נחשב ולכן שום דבר לא חשוב! יוצא למרחב הפתוח והשקט. ריקות. אין לאן למהר ואין לאן להגיע. מביט באבנים. לא אוסף, רק מביט. כלום לא שלי. הרגשה של ריסטרט. בשלב שבין סיום הורדת מערכת ההפעלה לעליה המחודשת. לילה טוב ליום שישי, ויכלו השמיים והארץ וכל צבאם, ויכל אלוהים ביום השביעי מכל מלאכתו אשר עשה…מתעורר. מה שלומך אביב? פרסנט סימפל. לילה טוב ליום שבת.
.
.
מתעורר 🙂 משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו. היום נעים. אחר הצהרים מזמין אותי שין להנחות מדיטציה. הסכמתי בשמחה. היה מדויק ובריא, גופנפש כאחד. בסיום התהליך הרגשתי… המסע שלי פה, הסתיים. לילה טוב מאוד ליום ראשון.
.
מתעורר. בוקר אור. מחייך, מודה ומשתף שנפגש בהמשך הדרך. שלוש וחצי שעות נסיעה עם אדמה ושמיים, מזכירות לי שהבית הוא היכן שהלב נמצא! לפעמים צריך לשכוח כדי להיזכר. אני בבית. אני תמיד בבית.
.
*"כאן" זה אשרם במדבר. שמותיהם המלאים של שין ועין שמורים במערכת 🙂 תודה לכם נשמות. אביב

אהבתם? העבירו את זה הלאה