בית להרגשה – אימון אישי איתי

בעת האחרונה אני מוצא את עצמי עושה בית לרגשות של המווון ילדים פנימיים… גם עבורי וגם עבור חיים אחרים. כנראה שצו השעה מזמן יותר ויותר מפגשים אישיים לבית שלי.

בדרך כלל אנו מקיימים עד שמונה מפגשים, אחת לשבועיים למשך שעתיים. מתחילים בסיבוב ההגה לכיוון ההחלקה… ומכאן לומדים את שורשי התופעה.

לאחר אבחון תודעתי ממוקד, תופרים סילבוס מדויק וגמיש, ויוצאים לדרך עוקפת מיינד. דרך שלעתים מרגישה טיפלה משוגעת  אך לחלוטין משחררת לחופשי את הדעת.

אם מרגיש לך שהגיעה השעה "לעשות בית להרגשה", אני מזמין אותך ל מסע במורד המחילה. שלך.

*שני מקומות, אחד בשני ואחד ברביעי.

 
.

מוסיף את ההכוונה שאתה התעוררתי הבוקר ויצרה את ההזמנה הזאת:

לעשות בית להרגשה – אביב,

למה זו המתנה הכי בריאה שאתה יכול לתת לעצמך?

אהה… אז קודם כל "לעשות בית להרגשה", זו גישה שקיימת מימים ימימה והשתבחה בדרך האהבה. זו הזמנה לוותר על נקודות המבט המפרידות שלך ולהיות כאן ועכשיו בשביל מי שהכי מבקש את תשומת הלב שלך – ההרגשה שלך, והילד הפנימי שבך.

חשוב שתזכור!

כשאתה משקיע את הכח שלך ביצירת אחדות עם הילד הפנימי, כל הווקטורים שלך – כל כוחות הנפש שלך, במקום לכיוונים מנוגדים, פונים בכיוון אחד. בדרך זו אתה מרוויח צ'י – אנרגיית חיים, ההופכת זמינה, משום שאתה לא משקיע אותה בהפרדה והדחקה (של המציאות חוץ ופנים).

מכאן כפי שחשת פעמים רבות בעבר, אתה מרוויח משהו מהותי נוסף.

אתה מאמן את שרירי הלב שלך שיעשו את התנועה הזו בפעם הבאה, בהרבה פחות מאמץ ועם הרבה יותר אהבה. לכן למרות שהתרגול "לעשות בית להרגשה", עשוי להישמע לך כל פעם מחדש יותר מדי רוחני 🥰 זוהי דרך ארץ בריאה עבורך ועבורי.

אביב,

רק אתה יודע היכן אתה באמת נמצא. לכן דווקא היום זהו החיסון הבריא ביותר לגוף- נפש-רוח, שלי ושלך. כיחיד, כמשפחה, כחברה, כעם וכקהילת עולם.

חיבוק ללב המרפא שלך, אהוב שלי 💙

אהבתם? העבירו את זה הלאה