בחירות בריאות

לפני 16 שנים לקחתי חלק פעיל במערכת הבחירות שהתקיימה בעיר מגורי, אריאל. למעשה הייתי מספר 17 ברשימה שבבוא היום ניצחה את הבחירות. לא היה זה "מקום ריאלי" כדי לשבת בין חברי העירייה, אך התפקיד אותו נועדתי למלא, כאחראי על פיתוח הקשר בין המכללה בה למדתי, לתושבי העיר, הרגיש לי נכון לכשעצמו.
.
כשחליפה מחויטת לגופי, דהרתי מדלת לדלת, משוכנע באמת צדקתי ובדבשה של מטרתי. הרגשתי באמת ובתמים שמה שאני מסוגל להציע לרווחת התושבים באמצעות הכלים והמימון שהבטיחו לי כי יעמוד לרשותי, עולה עשרות מונים על הצעותיהם של המתחרים ברשימות האחרות.
.
לאחר הניצחון המיוחל שהתרחש ביום הסטודנט, עלה לבמת המכללה ילד בן 24, ושלהב 3000 סטודנטים בנאום ניצחון סוחף ומרגש. עד מהרה נרגעו הרוחות והילד נכח לדעת שהבטחות לחוד ומעשים לחוד…
.
.
חברים, בפתח מערכת בחירות שדרכה ותוצאותיה בעלות השפעה ניכרת על הלך רוחנו ואורחות חיינו, אשתף כי רק בנו האחריות והכוח – לכוון ולממש בריאות ואחדות בכל רבדי החיים! מבקש ומזמין אתכם לעשות בחירה שאינה מונעת מתוך פחד ונפרדות, אלא מכוח האהבה והאחדות!
.
איך עושים זאת?! שתי עיניים חיצוניות עצומות, עין שלישית – צ'אקרה שישית, פקוחה, מתבוננת פנימה ושואלת, מי אני?… מי אני לנוכח כל אחת מהבחירות המושכות את תשומת ליבי. נשימה עמוקה ולרגע קט הבחירה הופכת בהירה, יותר ויותר….
.
היה וגיליתי הזמנה לבחירה המאיימת על הקיום שלי ברבדים כאלה ואחרים, בין אם זהו המצע המפלגתי ובין אם הוא משליך על מפלגות אחרות, אני פשוט משחרר! היה וזיהיתי אפשרות לעשות שינוי בריא באיכות החיים שלי ושל הסובבים אותי – תהיה זו בחירה הבאה מאחדות, שלום פנימי ואהבה!
.
הצביעו והשפיעו רק לבריאות, שמחה ואושר. מומלץ לנסות בבית 🙂

אהבתם? העבירו את זה הלאה