מסעות תראפיה אונליין

אין תחליף למגע אנושי. לקרבה, למבט, לתחושה. למפגש הפותח דלת אמתית לחיים ודרך בריאה לרפואה טובה. זו הייתה אמונתי הרווחת עד לפני כחודש ימים. מאז זרמו לכנרת, באופן יחסי מים רבים ועם צוות של עוד חמישה חייטים משוגעים, עשינו להרגשתי את הבלתי אפשרי.

נפגשנו, התבוננו, לחשנו, צעקנו, הסכמנו וממש לא הסכמנו! צחקנו, כאבנו ובעיקר הרגשנו האם ואיך נוגעת בנו הדרך החדשה, נוגעים בנו המפגשים. האם יתכן שאנו צועדים בשדות תראפיה לא חרושים?! כשחדלתי להסתכל קדימה ולאחור והסכמתי פשוט להיות…  קבלתי את מתנת הרגע הזה. את התרופה  שחיפשתי לכאב. קבלתי רפואה טובה ללב.

יוצאים לדרך, הסכמנו פה אחד ומה שהחל במפגש עם מסך אחד הפך עד מהרה לצונאמי של משתתפים, כמה שמסוגל החשבון שלנו בזום להזמין… והשאר היסטוריה. עבר שאולי יומחד יכתב בדברי הימים, אבל מה שברור לי יותר, זה שהעזנו ליצור "מסעות תראפיה אונליין". לתהות על קנקנם של מוסכמות וחוקים שכתובים מאות בשנים וזה הכי לא מובן מאליו, הסכימו איתי שותפים למקצוע וחברים טובים שהנחו איתי בזום הליכת המלאכים.

 
.

אז למה אני מספר לכם את כל זה?…

כדי שתעשו גם אתם בדק בית פנימי. כדי שלא תוותרו ותשאלו את עצכם יותר ויותר "מה שלומי?" כדי שלא תסתפקו בתשובה הוורבאלית והחד משמעית, אלא תסכימו להתמסר לחוויה הפנימית. אם תרצו לתבל את הדרך הוסיפו תהליך עוקף מיינד שחושף את שורשי התופעה, ביטוי אמנותי של קשת התחושות, מישהו לחלוק איתו באותנטיות את המחשבות והרגשות… ותוכלו גם אתם לקבל את מתנת הרפואה הטובה שהיום כל כך הכרחית ללב.

ואם מסיבה כלשהי מרגיש לכם לעשות זאת יחד איתנו, בארבעה מפגשים עם עד ח"י משתתפים ובהרפתקת תראפיה פנים אל פנים 🥰 אנחנו אוטוטו מתחילים. מוזמנים להתאהב בחיים!

אהבתם? העבירו את זה הלאה