אינטימיות אותנטיות ואמפתיה

משהו שכתבתי כרגע למחזור 26 של המאסטרים עם דחיית סופ"ש הקרוב שלנו במצוקי דרגות ומרגיש לי נכון להביא גם לפה. אמן תמצאו בדברי חיבוק ללב והכוונה בריאה.

"אני מתבונן במה שקורה וקורא את שעל לבכם. רואה רבים מהצבעים שלכם. אין ספק שאנחנו כולנו מחוץ לאזור הנוחות ובדיוק כך עם הכאוס להזכירכם, פתחנו את הסדנה הזאת.

תנו לעצמכם את השינוי המשמעותי הזה, את החופש משגרת החיים, ממש כך… במתנה. הכל תלוי בנקודת המבט. תנשמו עמוק, עמוק לכל הרגשה שעולה והתבוננו בתנועה האוטומטית מהצד. צאו לחופש מה "אני" ושבו לרגע ב "אין". התבוננו בעצמכם חושבים, אומרים, עושים… כי רק משם "יבוא עזרי".

כשנכנסים פנימה קל להבחין שמחד עלול המצב הנוכחי להביא למחלוקות פנימיות וחיצוניות ומאידך להכשיר את הקרקע לבריאה חדשה והתפתחות. רק אתם תבחרו באיזה שביל לצעוד. אם להגיב לחיים באימפולסיביות ובמגמה הישרדותית דרך שלושת ה- F  או בדרך אחרת – דרך האהבה ובאמצעות שלושת ה- *אלפים.

 
.
בתמונה: רגע של רפואה טובה, בימים שמותר היה לגעת.
.

בעת הזאת ישנם המון פחדים על העצים, מבטיח לכם שיש הרבה יותר אהבה שכרגע מסתתרת בין הענפים. הבחירה הנעשית ברגע הזה, היא שקובעת האם אנו הישרדותיים (ואי אפשר להיות בדריכות כזו לאורך זמן כפי שלמדנו בסדנה. המערכת – גוף, נפש, רוח אינה יכולה לחיות כל הזמן בעצימות גבוהה) או, תקשיבו טוב, טוב – מאסטרים של החיים הבריאים.

חברים, אנחנו מאסטרים. רכשתם את השפה ויש בידכם את הכלים! כל שנותר הוא רק לבחור. הזמינו את עצמכם להיות נושאי דגל של סובלנות, הקשבה ואהבה – תתחילו עם עצמכם וקל יהיה להביא זאת גם לסביבה.

חיבוק אוהב ללב שלכם ממני ומהצוות ❤

אנחנו כל כך אוהבים אתכם – ככה, בדיוק איך שאתם."

*לקוראי הפוסט שטרם עשו את סדנת המאסטרים, שלושת ה- אלפים בדרך האהבה הם אינטימיות, אותנטיות ואמפתיה.

אהבתם? העבירו את זה הלאה