איך בוחרים בסדנה הנכונה?

כבכל שנה לאחר חג החירות, חושפת אותי הבריאה לפניות ושאלות רבות מצד חברים המבקשים הכוונה לדרך. למרות שהשיחות פונות בכל פעם למקום אחר, אני מוצא את עצמי משתף שנכון לו לאדם לצאת לדרך, לקחת חלק בתהליך ממושך – אליו נכנסים "מהחיים" וממנו יוצאים "לחיים".
.
משהו בתנועה העקבית הזו ובממשק הזה, דרכו "התהליך הסדנאי" מתאחד עם "שגרת החיים", עושה בנו שינוי מהותי ומשמעותי לבריאות. למרות שאין זה סוד שאני חסיד של סדנאות תהליכיות (מפגשים שבועיים), חשוב לי להבהיר כי גם למפגשים חד פעמיים וסדנאות סופ"ש, יש את הכח ליצור שינוי בריא.
.
אז מה אני מציע? הטיפ שלי הוא להגיע לערבים פתוחים של סדנאות תהליכיות, עם מנחה ודרך הנוגעים בכם. אל תתחייבו לתהליך מראש גם אם קיימת הנחה משמעותית ברישום המוקדם. .
.
פרגנו לעצמכם ערב ללא מחויבות. אם מקומכם בתהליך, אתם תהיו שותפים לו. מניסיון אישי והיכרות עם תהליכים מגוונים ומנחים בריאים, יש משהו בערב מבוא לתהליך תרפויטי ו/או אימוני, החושף אותנו לגישה חדשה לחיים כמו גם למודעות חדשה אודותינו. המנחה כמובן, נותנ/ת את כל כולו/ה…
.
.
אז איך בוחרים את המבוא הבריא לנו?! שאלה מצוינת, בעיקר משום שהתשובה נמצאת בליבה. אין צורך לאסוף ברושורים מכל הבא ליד, או לגלוש באינטרנט בחיפוש אחר "הדרך שלי" – הדרך פרושה לפנינו בכל רגע. יש מקום לנשום ולהקשיב, להתבונן פנימה ולשוב ללב.
.
ברגע זה נוצר החיבור והדיוק, ומרגע זה מזהה התודעה רק את מה שבריא לי באמת, כאן ועכשיו. השיח הפנימי כמו גם עם החברים לדרך הופך פשוט, והבחירה הבריאה נחשפת כמו הייתה שם מאז ומעולם…
.
תיהנו מהדרך 🙂 אביב והצוות

אהבתם? העבירו את זה הלאה