אושר זה לחיות בטבע האמיתי שלך

אם תשאלו אותי, מהם חיים מאושרים… כנראה אשיב, "אני מאושר כאשר אני חי בטבע האמיתי שלי". נשמע מאתגר, לא? איך מבררים מהו הטבע האמיתי שלי? האם זו תהיה בוודאות האמת לכשאחשוף אותה? האם הטבע לא נמצא בשינוי מתמיד? ומה עושים עם המידעים הללו בהמשך, כדי להרגיש מאושר באמת?… שאלות אלו ועוד רבות וטובות, עולות בלבם של המבקשים לחיות בשמחה, בריאות ואושר. אז מה עושים? שאלה מצוינת!
לפני למעלה מעשור ולאחר טלטלה משמעותית בחיי, יצאתי לדרך המבררת מהו הטבע האמיתי שלי. קראתי לה "דרך האהבה". כבר בתחילת המסע, הבנתי והרגשתי שעצם החקירה והדרך אל תוככי האני שלי, עושים שינוי מהותי ומשמעותי ב "טבע שלי". המסקנה הראשונה: לא רק שאין איזשהו "טבע אמיתי" שעלי לפגוש, אלא שעצם ההסכמה לקפוץ ראש ולצלוח את נהר החיים דרך מדיטציה ומודעות עצמית, היא התשובה והיא המאפשרת לי לחיות בריא, שמח ומאושר. המסקנה השנייה: אין תרופת פלא ואין מתכון של עשה ואל תעשה (ואם תפגשו את הבודהה בדרך… תהרגו אותו), אלא שהכל מאוד ייחודי לי ולמי שאני ברגע הזה. מכאן שלחיות בטבע האמיתי שלי, הווה אומר לפגוש את החיים בתשוקה, אותנטיות ואינטימיות.
.
.
עם השנים הפכה "דרך האהבה" לדרך חיים עבורי, למתודה טיפולית ולסדנא תהליכית – המאפשרת לכל אדם לחיות בריא, שמח ומאושר. צוות הסדנא ואנוכי לעולם לא מתפשרים על פחות מזה! בסדנאות שלנו צעדו מאות משתתפים שהסכימו לתת לעצמם את המתנה הכל כך הכרחית ועם זאת, כל כך לא מובנת מאליה. אנחנו מזמינים גם אתכם, לקפוץ ראש לדרך שלא תשאיר אתכם אדישים… לעצמכם! לפגוש פנים אל פנים את האהבה – חומר הגלם של הבריאה! ולצאת אתנו לסדנת המאסטרים ולמסע משנה חיים – לבריאות, שמחה ואושר!..
אהבה. אביב

אהבתם? העבירו את זה הלאה